English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

live score

Κυριακή 1 Απριλίου 2012

Μ.Θύελλα Λυκοστόμου Vs Μακεδονικός Ίδας

Δεν ξεκίνησε καλά ο Μήνας για τον Μακεδονικό αφού γνώρισε ταπεινωτική ήττα μέσα στο Λυκόστομο με σκορ 5-0.Οι ποδοσφαιριστές του Μακεδονικού δεν μπήκαν δυνατά στον αγώνα και έμειναν πίσω στο σκορ μόλις στο 3' λεπτό.Το ημίχρονο έκλεισε με την ομάδα του Λυκοστόμου να προηγείται με 2-0 με τον Μακεδονικό να μοιάζει κοιμισμένος αφού ακόμα και ο πάγκος ήταν απών.Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε όπως και το πρώτο με το Λυκόστομο να βάζει γκολ από τα αποδυτήρια προδιαγράφοντας έτσι την μεγάλη έκπληξη της αγωνιστικής.Ο αγώνας ολοκληρώθηκε εφιαλτικά για την ομάδα της Ίδας αφού κατάφερε να δεχτεί άλλα δυο γκολ μέχρι το τέλος με τους ποδοσφαιριστές των φιλοξενούμενων να πιάνονται και στα χέρια.Ο μόνος που διασώθηκε απ τον σημερινό παιχνίδι ήταν ο διαιτητής κ. Μαυρίδης που ήταν αλάνθαστος καθ όλη την διάρκεια του αγώνα.